Czas lotu na Maltę - ile trwa lot?

1 3807

Malta to wyspa a zarazem państwo wyspiarskie leżące na Morzu Śródziemnym na południe od Sycylii. Popularność wśród turystów zawdzięcza między innymi malowniczym plażom i zatokom o krystalicznie czystej, lazurowej wodzie oraz niezwykłej architekturze. Warta zwiedzenia jest stolica Malty - Valetta, ale prawdziwie unikalną atrakcją są wniesione na listę UNESCO świątynie, których wiek datuje się na starszy niż piramid egipskich. Na jak długi lot musimy się przygotować, aby na własne oczy przekonać się o niezwykłości tej wyspy?

Na szczęście podróż nie należy do długich i męczących. Mamy duży wybór lotów czarterowych, a także liniowych - zarówno bezpośrednich, jak i tych z przesiadkami. Większość połączeń obsługują takie linie lotnicze jak: Lufthansa, RyanAir, Wizz Air, LOT, Air Matla czy SWISS. Czas lotu to 2 godziny i 40 minut lub dłużej, w zależności od wybranej trasy, np:

 

Lot z:
Przez:
Czas lotu:
 
Warszawy
-
3h
Warszawy
Zurych
4h 15 min
Wrocławia
-
2h 50 min
Krakowa
-
2h 40 min
Katowic
-
2h 45 min

 

Loty bezpośrednie z Warszawy i Katowic obsługują linie lotnicze Wizz Air. Natomiast z Wrocławia i Krakowa polecimy bez przesiadek dzięki usługom RyanAir.

 

Czy wiesz, że...?

 

Na Malcie panuje klimat subtropikalny śródziemnomorski. Średnia roczna temperatura w dzień wynosi 23 stopnie Celsjusza. Valetta to obok hiszpańskiego Alicante, miasto którego mieszkańcy mogą cieszyć sie największą w Europie liczbą słonecznych dni.

 

A co Was najbardziej zachęca do odwiedzenia Malty? Niemal gwarantowana słoneczna pogoda, wyjątkowa architektura, czy może coś zupełnie innego?

Meksyk w listopadzie

Kiedy u nas z oknem króluje szaruga, w Meksyku na...

0 1528

Korfu w listopadzie

W listopadzie na Korfu króluje typowo jesienna aura....

0 1300

Czas lotu do Tanzanii - ile trwa...

Tanzania to kraj, od którego wielu podróżników...

0 2471

Aktualny czas w USA - różnica cz...

W Stanach Zjednoczonych, ze względu na ogromną powierzchnię...

2 1752

Korfu w lutym

W lutym pogoda na Korfu zawodzi zarówno amatorów...

0 1346

Rodos w czerwcu

W czerwcu Rodos udowadnia, że w pełni zasługuje...

0 1337

Opinie - Czas lotu na Maltę - ile trwa lot?

~ Ola
02.03.2018r. 16:50
3   + -   1
  
 

Opinie - Czas lotu na Maltę - ile trwa lot?

  
 
~ Ola
02.03.2018r. 16:50
3   + -   1